Lingvistika Praha 2015

01/01/1970 - 00:00
Europe/Prague

Lingvistika Praha je lingvistická konference určená pro postgraduální studenty, pokročilé magisterské studenty i postdoktorandy lingvistických programů v České republice. Konferenci pořádá skupina lingvistů, kteří jsou svým současným či nedávným studiem a také svým působením spojeni s Filozofickou fakultou Univerzity Karlovy v Praze, část z nich též s Ústavem pro jazyk český AV ČR.

Konference poskytuje prostor pro prezentaci lingvistických projektů a výzkumů mezi studenty napříč různými lingvistickými i filologickými obory.

Program: Lingvistika Praha 2015_program.pdf

Náplň workshopů roku 2015 najdete zde.

Web: http://lingvistikapraha.ff.cuni.cz/node/193

Přihlašování nevystupujících účastníků konference

Návštěvnící konference z pořádající FF UK a ÚJČ AV ČR mají přístup na konferenci volně otevřen a nemusejí se registrovat (vyjma přihlášení na zvolené workshopy, viz níže). Ostatní návštěvníky prosíme o registraci emailem (lingvistika.praha@ff.cuni.cz) a uhrazení sníženého poplatku 300 Kč. Všichni registrovaní účastníci budou mít zajištěný veškerý servis konference.

Přihlašování k workshopům

Prosíme o přihlášení ke zvoleným workshopům všechny účastníky konference (vyjma vystupujících, kteří jsou uvedeni v programu navazující tematické sekce). Na každý workshop se může přihlásit až 30 účastníků. Na plenární přednášky a do tematických sekcí není třeba se hlásit předem.

Přihlašování funguje v systému moodle pod tímto odkazem. Do systému se prosím přihlaste jako uživatel lingvistikapraha s heslem LinPra-2015