Self-efficacy / Vnímaná osobní účinnost u předškolních dětí

Grant MŠMT: "Lidský činitel a jeho potenciály, rozvoj a adaptace v sociálních souvislostech proměn společnosti." MSM0021620841

Články

Do rubriky článkybyly přidány tipy pro rodiče a učitele (F. Pajares) a o uplatnění SE ve vzdělávání řídících pracovníků (E. Jarošová).

Self-efficacy

Do rubriky Self-efficacy byly přidány další informace o vnímané osobní účinnosti.

Nové články

Do rubriky Články byly přidány příspěvky na téma self-efficacy.

Účast na výzkumu stále v platnosti

Po dohod s garantkou kurzu Doc. Šulovou nabízím možnost účasti na výzkumu "Vnímaná osobní účinnost předškolních dětí" - formou sběru dat v terénu (v rodinách), získávání probandů pro sběr dat přes internet a zpracování získaných dat, práce na webových stránkách. Informace na http://web.ff.cuni.cz/~hosksaff/ (stránky nejsou ještě úplně dodělané, berte nedostatky s rezervou).

WWW stránky

Spouštíme zkušební provoz těchto stránek.

simona.hoskovcova@ff.cuni.cz Vytisknout stránku